Testovací nabídka

Během načítání této stránky můžete být vyzváni k povolení spuštění běhového prostředí Javy a následně Java appletu Cipher určeném pro šifrování obsahu nabídky (též žádosti o účast a předběžné nabídky). Je nezbytné spuštění povolit, jinak nebudete moci nabídku odeslat! Úspěšně spuštění poznáte tak, že na stránce níže kliknete na tlačítko +Vybrat a zobrazí se dialogové okno javy pro výběr souborů z vašeho počítače. Applet je nezbytný pro sestavení a odeslání nabídky v souladu s požadavky zákona o veřejných zakázkách a souvisejících předpisů na elektronické nabídky, resp. žádosti o účast.

Vyzkoušejte si zejména připojení souborových příloh - je omezena maximální velikost jednoho souboru, připojit jich však můžete postupně více; k tomu použijte opakovaně tlačítko +Vybrat.

Kliknutím na tlačítko pokračovat přejdete na stránku pro elektronické podepsání nabídky - k tomu budete potřebovat uznávaný elektronický podpis (založen na kvalifikovaném certifikátu). Systém pak platnost tohoto podpisu ověří.

Více podrobností naleznete v uživatelské příručce (pdf, 5.88 MB) v kapitole věnované elektronickým nabídkám.
Zpráva
Přílohy
Přílohy: odebrat | název souboru
Nejsou připojeny žádné přílohy!
Nový soubor: načítám Probíhá načítání a spouštění šifrovacího appletu.
Maximální možná velikost jednoho souboru: cca 50 MB
zpět